3440WO-0204 - 2" SWIVEL, CST, EPT
OPW
Franklen Equipment 815-727-9600
(You save
(No reviews yet)
Write a Review
Write a Review
×
OPW
Rating
Required
Select Rating
1 star (worst)
2 stars
3 stars (average)
4 stars
5 stars (best)
Name
Email
Required
Review Subject
Comments
SKU:
3440WO-0204
UPC:
Weight:
5.00 LBS
Current Stock:
Add to Wish List
Create New Wish List
Description
2" SWIVEL,CST,EPT
×
Related Products
Quick view
3435-0204 - 2" SWIVEL, CST, EPT
Quick view
3440W-0204 - 2" SWIVEL, CST, EPT, WELD ENDS
Add to Cart
3430W-0204 - 2" SWIVEL, CST, EPT, WELDED X WELDED
MSRP:
Was:
Now:
3410W-0204 - 2" SWIVEL, CST, EPT, WELDED X WELDED
8440W-0204 - 2" SWIVEL, DSF, CST, EPT, WELD ENDS