3920W-0203-GL - 2" SWIVEL, SST, PTFE, WELDED X WELDED, GREASELESS
OPW
Franklen Equipment 815-727-9600
(You save
(No reviews yet)
Write a Review
Write a Review
×
OPW
Rating
Required
Select Rating
1 star (worst)
2 stars
3 stars (average)
4 stars
5 stars (best)
Name
Email
Required
Review Subject
Comments
SKU:
3920W-0203-GL
UPC:
Weight:
5.00 LBS
Current Stock:
Add to Wish List
Create New Wish List
Description
2" SWIVEL, SST, PTFE, WELDED X WELDED, GREASELESS
×
Related Products
Quick view
3920W-0203-UN - 2" SWIVEL, SST, PTFE, WELDED X WELDED, UNASSEMBLED
Quick view
3920W-0302-GL - 3" SWIVEL, SST, FLUOROCARBON A, WELDED X WELDED, GREASELESS
Add to Cart
3920W-0203 - 2" SWIVEL, SST, TFE, WELD ENDS
MSRP:
Was:
Now:
3970W-0203 - 2" SWIVEL, SST, PTFE, WELDED X WELDED