8930FW-0302 - 3" SWIVEL, SST, FLUOROCARBON, ENDURA DSF, FLG X WELD
OPW
Franklen Equipment 815-727-9600
(You save
(No reviews yet)
Write a Review
Write a Review
×
OPW
Rating
Required
Select Rating
1 star (worst)
2 stars
3 stars (average)
4 stars
5 stars (best)
Name
Email
Required
Review Subject
Comments
SKU:
8930FW-0302
UPC:
Weight:
8.00 LBS
Current Stock:
Add to Wish List
Create New Wish List
Description
3" SWIVEL, SST, FLUOROCARBON, ENDURA DSF, FLG X WELD
×
Related Products
Quick view
8960W-0302 - 3" SWIVEL, SST, FLUOROCARBON, ENDURA DSF, WELD ENDS
Quick view
8930W-0302 - 3" SWIVEL, SST, FLUOROCARBON, ENDURA DSF, WELD ENDS
8940W-0302 - 3" SWIVEL, SST, FLUOROCARBON, ENDURA DSF, WELD ENDS